UAB „Automatikos sistemos“ juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Veiklos pradžioje įmonėje dirbo vos 2 darbuotojai, šiandien ji – viena stambiausių Panevėžio įmonių, kurioje dirba per 100 darbuotojų. Gamybos plotas išsiplėtė iki 3000 m2, eksportas išaugo iki 65%. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus.


Augant veiklai bei didėjant produktų kokybei keliamiems reikalavimams, 2005 m. buvo įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001. Nuolat, stebėdami ir analizuodami kokybinius pagamintų produktų rodiklius, keliame kokybės standartus, taip užtikrindami, kad klientų poreikiai ir lūkesčiai būtų visada patenkinti.

2009 m. pasinaudojus Europos struktūrinių fondų parama, įmonėje buvo įdiegta nauja gamybos valdymo sistema, padedanti ženkliai pagerinti gamybos procesų efektyvumą bei sumažinti šių procesų kaštus.

Atidi gamybos proceso kontrolė ir griežtos patikros procedūros užtikrina, kad UAB „Automatikos sistemos“ gaminama produkcija yra aukščiausios kokybės. Tai garantuojame laikydamiesi tarptautiniu mąstu pripažintų standartų, metodikų, naudodami kokybiškas žaliavas ir patikrintus komponentus.


Mūsų veiklos sferos: pramonė, statyba, švietimas, sveikatos apsauga, pramogų sektorius, žemės ūkis, energetika, laivyba ir kt.