/ Apie mus

Apie mus

  „Asistemos“ juridinių asmenų registre buvo įregistruota 2000 m. Veiklos pradžioje įmonėje dirbo vos 2 darbuotojai, šiandien ji - viena stambiausių Panevėžio įmonių, kurioje dirba per 180 darbuotojų. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Pagrindinė įmonės veikla:


  • Vidutinės ir žemos įtampos elektrotechninių įrenginių gamyba, projektavimo darbai;
  • Elektrotechninių ir automatikos inžinerinių projektų valdymas;
  • Serijinė gamyba, surinkimas pagal klientų pageidavimus;
  • Elektrotechninių įrenginių projektavimas, techninės konsultacijos, montavimas, paleidimas-derinimas, garantinė priežiūra bei techninė priežiūra, pasibaigus garantiniam periodui;
  • Prekyba elektrotechninėmis prekėmis, generatoriais, nepertraukiamo maitinimo šaltiniais (UPS), šyniniais tiltais.
  • Automatika ir programavimas ( projektavimas, programavimas, vizualizavimas (SCADA), gamyba, montavimas, paleidimo/derinimo darbai, garantinis ir po garantinis aptarnavimas).
  • Metalo apdirbimas (štampavimas, dažymas, lankstymas).

Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus.

Mūsų veiklos sferos: pramonė, statyba, švietimas, sveikatos apsauga, pramogų sektorius, žemės ūkis, energetika, laivyba ir kt.

Augant veiklai bei didėjant produktų kokybei keliamiems reikalavimams 2005 m. buvo įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001, o 2019 - aplinkosaugos vadybos sistema ISO 14001:2015.

Nuolat stebėdami ir analizuodami kokybinius pagamintų produktų rodiklius keliame kokybės standartus, taip užtikrindami, kad klientų poreikiai ir lūkesčiai būtų visada patenkinti.

2009 m. pasinaudojus Europos struktūrinių fondų parama, įmonėje buvo įdiegta nauja gamybos valdymo sistema, padedanti ženkliai pagerinti gamybos procesų efektyvumą bei sumažinti šių procesų kaštus. Atidi gamybos proceso kontrolė ir griežtos patikros procedūros užtikrina, kad „Asistemos“ gaminama produkcija yra aukščiausios kokybės. Tai garantuojame laikydamiesi tarptautiniu mąstu pripažintų standartų, metodikų, naudodami kokybiškas žaliavas ir patikrintus komponentus.direktoriaus žodis 3.jpg