ĮSPĖJIMAS!
Sulaukėme pranešimų, kad kažkas neteisėtai naudojasi mūsų įmonės vardu ir siunčia el.laiškus, siekdami suklaidinti klientus ir tiekėjus. Prašome išlikti budriem ir atkreipti dėmesį į adresą, iš kurio gaunate laišką. Primename, kad oficialus "Automatikos Sistemos" el.paštas yra: info@asistemos.lt
Likite saugūs ir atidūs.

ASISTEMOS juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Veiklos pradžioje įmonėje dirbo vos 2 darbuotojai, šiandien ji – viena stambiausių Panevėžio įmonių, kurioje dirba per 170 darbuotojų. Gamybos plotas išsiplėtė iki 3000 m2, eksportas išaugo iki 40%. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius ir inžinerinius sprendimus elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui.

Sudaryta puiki kvalifikuotų inžinierių, elektros montuotojų, elektrikų komanda atlieka projektavimo, projekto vykdymo priežiūros, derinimo ir montavimo darbus, surenka automatikos ir elektros skirstymo skydus, gamina transformatorines pastotes.

Darbo procese (elektros ir automatikos skydų surinkimui, transformatorinių pastočių gamybai) naudojame tik aukštos kokybės žinomų gamintojų elektros prekes, įrangą ir montažines medžiagas: Schneider Electric, ABB, Phoenix Contact, Siemens, Rittal, Eaton, Weidmüller, Allen Bradley ir kt.

Visai "Asistemos" suprojektuotai ir surinktai elektros paskirstymo ir valdymo įrangai suteikiami atitikties sertifikatai (CE ženklinimas). Sumontuotiems elektros ir automatikos skydams suteikiama garantija, užtikrinama techninė priežiūra, aptarnavimas ir modernizavimas. Suburta kvalifikuota inžinierių komanda ruošia techninius ir darbo projektus, visą reikiamą techninę dokumentaciją.

Augant veiklai bei didėjant produktų kokybei keliamiems reikalavimams, 2005 m. buvo įdiegta kokybės vadybos sistema LST EN ISO 9001:2015, o 2019 m. - LST EN ISO 14001:2015. Nuolat, stebėdami ir analizuodami kokybinius pagamintų produktų rodiklius, keliame kokybės standartus, taip užtikrindami, kad klientų poreikiai ir lūkesčiai būtų visada užtikrinti.

2009 m. pasinaudojus Europos struktūrinių fondų parama, įmonėje buvo įdiegta nauja gamybos valdymo sistema, padedanti ženkliai pagerinti gamybos procesų efektyvumą bei sumažinti šių procesų kaštus.

Siekdama nustatyti aukštus standartus darbuotojų saugos ir sveikatos srityje, įmonė priėmė DSS politikoje nustatytus principus ir 2016 m. bendrovei buvo išduotas sertifikatas, patvirtinantis DSS vadybos sistemos atitiktį LST ISO 45001:2018.

Atidi gamybos proceso kontrolė ir griežtos patikros procedūros užtikrina, kad UAB „Asistemos“ gaminami elektros ir automatikos skydai, modulinės transformatorinės, karkasinės transformatorinės yra aukščiausios kokybės. Tai garantuojame laikydamiesi tarptautiniu mąstu pripažintų standartų, metodikų, naudodami kokybiškas žaliavas ir patikrintus komponentus.


MŪSŲ VEIKLOS SFEROS: pramonė, statyba, švietimas, sveikatos apsauga, pramogų sektorius, žemės ūkis, energetika, laivyba ir kt.

Daugiau informacijos:

+370 45 581 991

info@asistemos.lt