/ Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS)

Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS)

  Automatikos Sistemos prekiauja nepertraukiamo maitinimo šaltiniais UPS, teikia garantinę priežiūrą. Siūlome MAKELSAN, APC, BORRI, EATON UPS.      
          

NEPERTRAUKIAMO MAITINIMO ŠALTINIAI (UPS) 

Galios diapazonas parenkamas pagal poreikį.

UAB „Automatikos Sistemos“, sukaupusi 20 metų patirtį elektrotechnikos ir automatikos srityje, siūlo kokybiškus nepertraukiamo elektros tiekimo sprendimus tiek trumpalaikio, tiek ilgalaikio elektros dingimo situacijoms. Siūlydami sprendimus įmonės kvalifikuoti specialistai individualiai vertina kiekvieno kliento situaciją, ar tai būtų ypač nuo nepertraukiamo elektros tiekimo priklausomi duomenų centrai, sveikatos priežiūros įstaigos, bankai, ar privatūs namai.

Mūsų siūlomi nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ne tik užtikrina nenutrūkstamą sistemų darbą, bet ir apsaugo nuo netikėtų įtampos šuolių, pagerina tiekiamos elektros parametrus, leidžia stebėti ir valdyti elektros tiekimą nuotoliniu būdu, gauti pranešimus apie elektros tiekimo sutrikimus, vertinti sistemų darbo efektyvumą.


Glaudus bendradarbiavimas vyksta su vienais iš sektoriaus lyderių: EATON. Sukaupta ilgametė patirtis šiame sektoriuje, leidžia klientui pasiūlyti optimalius sprendimus bei tinkamiausią produktą.


Visuomet esame pasiruošę suteikti visą naudingą informaciją, pasirenkant nepertraukiamo maitinimo šaltinius (UPS), patarti įrangos eksploatavimo, techninės priežiūros, atsarginių dalių užsakymų bei gamyklinio finansavimo klausimais. Atliekame visus derinimo ir paleidimo darbus pirkėjo pageidaujamoje vietoje. Teikiame 3 metų garantinę priežiūrą ir techninę priežiūrą pasibaigus garantiniam laikotarpiui.


Siūlomi nepertraukiamo maitinimo šaltiniai atitinka CE, ISO 9001:2000, ISO 18001:2004, ISO 14001: 2004, GOST standartų reikalavimus.


Dėl specifinių poreikių: variklio galingumo, modelio ar kitų parametrų, kreipkitės į info@asistemos.lt arba tiesiogiai į mūsų pardavimų vadybininką Martyną Kiauzarį – martynas.kiauzaris@asistemos.lt.


Susisiekite ir rasime Jums palankiausią sprendimą!