/ ŠVENTINĖ INICIATYVA

ŠVENTINĖ INICIATYVA
Įžiebta Panevėžio verslininkų miestiečiams dovanota Kalėdų eglė


Šiais metais Kalėdinė eglė bei šventinės miesto dekoracijos – tai Panevėžio miesto verslininkų dovana.

Pirmąkart miestą papuošė iš metalinių konstrukcijų ir dirbtinių šakų pagaminta žaliaskarė. Ją su visomis puošmenomis padovanojo beveik keturiasdešimt į Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų kvietimą atsiliepusių Panevėžio įmonių. UAB "Automatikos Sistemos" - ne išimtis. Bendrovė su džiaugsmu prisidėjo prie šios šaunios šventinės iniciatyvos.


„Tokia Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų įteikta dovana – kone pirmoji mūsų miesto istorijoje. Dėkoju verslininkams už iniciatyvą prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo. Tikiuosi, tai taps dar vienu puikiu savivaldos ir verslo bendradarbiavimo pavyzdžiu bei paskatins naujų miestiečius džiuginsiančių projektų atsiradimą“, – teigė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.


Kalėdine atributika padabintas ir miestas. Jo centre esančios gatvės papuoštos įvairiomis šviečiančiomis kompozicijomis, o Laisvės aikštėje atgimė fontanai bei gėlynai.


Kviečiame pasigrožėti!- UAB "Automatikos Sistemos" kolektyvas -
www.asistemos.lt

Panevezio-kaledu-egle-2016-asistemos-automatikos-sistemos-remejas-imone-Panevezys (5).jpg  Panevezio-kaledu-egle-2016-asistemos-automatikos-sistemos-remejas-imone-Panevezys (3).jpg 

Panevezio-kaledu-egle-2016-asistemos-automatikos-sistemos-remejas-imone-Panevezys (4).jpg  Panevezio-kaledu-egle-2016-asistemos-automatikos-sistemos-remejas-imone-Panevezys-Panevezio-savivaldybe-PPAR.jpgNuoširdi padėka Sigito Gailiūno, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento, prisidėjus prie šventinės Kalėdinės nuotaikos kūrimo Panevėžyje ir padovanojus panevėžiečiams išskirtinę Kalėdinės eglės kompoziciją.Padeka-panevezio-prekybos-pramones-ir-amatu-rumai-prezidentas-Gailiunas-asistemos-automatikos-sistemos-Preidis.jpg


 - UAB „Automatikos Sistemos“ -
Daugiau informacijos teikia: Agnetė Butkevičiūtė
agnete.butkeviciute@asistemos.lt 

Pasidalinti straipsniu: facebook twitter pinterest linkedin mail