/ -40% AKCIJA NEPERTRAUKIAMO MAITINIMO ŠALTINIAMS

-40% AKCIJA NEPERTRAUKIAMO MAITINIMO ŠALTINIAMS

AKCIJA NEPERTRAUKIAMO MAITINIMO ŠALTINIAMS (UPS SISTEMOMS)UAB „Automatikos Sistemos“, sukaupusi 17 metų patirtį elektrotechnikos ir automatikos srityje, siūlo kokybiškus nepertraukiamo elektros tiekimo sprendimus tiek trumpalaikio, tiek ilgalaikio elektros dingimo situacijoms. Siūlydami sprendimus įmonės kvalifikuoti specialistai individualiai vertina kiekvieno kliento situaciją, ar tai būtų ypač nuo nepertraukiamo elektros tiekimo priklausomi duomenų centrai, sveikatos priežiūros įstaigos, bankai, ar privatūs namai.


Mūsų siūlomi nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ne tik užtikrina nenutrūkstamą sistemų darbą, bet ir apsaugo nuo netikėtų įtampos šuolių, pagerina tiekiamos elektros parametrus, leidžia stebėti ir valdyti elektros tiekimą nuotoliniu būdu, gauti pranešimus apie elektros tiekimo sutrikimus, vertinti sistemų darbo efektyvumą.Line – interactive tipo nepertraukiamo maitinimo šaltiniuose (UPS) be akumuliatorių ir inverterio dar yra įmontuotas ir įtampos stabilizatorius, kuris keičia išėjimo įtampos parametrus priklausomai nuo įėjimo įtampos pasikeitimo. Stabilizatorius sumažina UPS persijungimų į rezervinio maitinimo režimą skaičių, kai įėjimo įtampos parametrai dažnai keičiasi, todėl padidėja akumuliatorių tarnavimo laikas.UAB „Automatikos Sistemos“ bendradarbiauja su šios srities lyderiais – APC Schneider Electric, Makelsan, Eaton, Borri nepertraukiamo maitinimo šaltinių gamintojais.

Esame ilgamečiai autorizuoti Makelsan nepertraukiamo maitinimo šaltinių gamintojo atstovai Lietuvoje.


650VA/390W - 39 eur
850VA/510W - 59 eur
1000VA/600W - 85 eur
1500VA/900W - 119 eur
2000VA/1200W - 139 eur


Nepertraukiamo maitinimo šaltiniams (UPS) suteikiame 12 mėn. garantiją.
Greitas elektros prekių pristatymas vykdomas visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai bei kiti miestai.


Atstovaujame daugiau nei 100 elektros prekių gamintojų: SCHNEIDER ELECTRIC, ABB, SIEMENS, BM GROUP, FINELCOMP, J. AUER, TIBOX, DF ELECTRIC, ZEZ SILKO, C&S, HYUNDAI, ISKRA ZAŠČITE, CROUZET, REVALCO, PRONUTEC, LINKWELL, OPTONICA LED, SERT PLASTIK, FAMATEL, MUTLUSAN, ELCON MEGARAD ir kt.


Susisiekite ir rasime Jums palankiausią sprendimą!Kontaktinis asmuo:
Martynas Kiauzaris
Pardavimų vadybininkas 
+370 686 28862  /  +370 45 581991
martynas.kiauzaris@asistemos.ltAkcija nepertraukiamo maitinimo šaltiniams UPS net -40%! UAB „Automatikos Sistemos“, sukaupusi 17 metų patirtį elektrotechnikos ir automatikos srityje, siūlo kokybiškus nepertraukiamo elektros tiekimo sprendimus tiek trumpalaikio, tiek ilgalaikio elektros dingimo situacijoms. Mūsų siūlomi nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ne tik užtikrina nenutrūkstamą sistemų darbą, bet ir apsaugo nuo netikėtų įtampos šuolių, pagerina tiekiamos elektros parametrus, leidžia stebėti ir valdyti elektros tiekimą nuotoliniu būdu, gauti pranešimus apie elektros tiekimo sutrikimus, vertinti sistemų darbo efektyvumą. Esame ilgamečiai autorizuoti Makelsan nepertraukiamo maitinimo šaltinių gamintojo atstovai Lietuvoje. Bendradarbiaujame su APC Schneider Electric, Eaton, Borri.Akcija nepertraukiamo maitinimo šaltiniams UPS net -40%! UAB „Automatikos Sistemos“, sukaupusi 17 metų patirtį elektrotechnikos ir automatikos srityje, siūlo kokybiškus nepertraukiamo elektros tiekimo sprendimus tiek trumpalaikio, tiek ilgalaikio elektros dingimo situacijoms. Mūsų siūlomi nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ne tik užtikrina nenutrūkstamą sistemų darbą, bet ir apsaugo nuo netikėtų įtampos šuolių, pagerina tiekiamos elektros parametrus, leidžia stebėti ir valdyti elektros tiekimą nuotoliniu būdu, gauti pranešimus apie elektros tiekimo sutrikimus, vertinti sistemų darbo efektyvumą. Esame ilgamečiai autorizuoti Makelsan nepertraukiamo maitinimo šaltinių gamintojo atstovai Lietuvoje. Bendradarbiaujame su APC Schneider Electric, Eaton, Borri.

Kainos pateiktos jau pritaikius nuolaidą.Akcija nepertraukiamo maitinimo šaltiniams UPS net -40%! UAB „Automatikos Sistemos“, sukaupusi 17 metų patirtį elektrotechnikos ir automatikos srityje, siūlo kokybiškus nepertraukiamo elektros tiekimo sprendimus tiek trumpalaikio, tiek ilgalaikio elektros dingimo situacijoms. Mūsų siūlomi nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ne tik užtikrina nenutrūkstamą sistemų darbą, bet ir apsaugo nuo netikėtų įtampos šuolių, pagerina tiekiamos elektros parametrus, leidžia stebėti ir valdyti elektros tiekimą nuotoliniu būdu, gauti pranešimus apie elektros tiekimo sutrikimus, vertinti sistemų darbo efektyvumą. Esame ilgamečiai autorizuoti Makelsan nepertraukiamo maitinimo šaltinių gamintojo atstovai Lietuvoje. Bendradarbiaujame su APC Schneider Electric, Eaton, Borri.
Pasidalinti straipsniu: facebook twitter pinterest linkedin mail